Firma zajmująca się przesyłkami kurierskimi

Od czterech lat prowadzę firmę kurierską. Kiedyś pracowałam na poczcie, więc mam jakąś wiedzę na temat usług, związanych z doręczaniem przesyłek. Znudziła mi się jednak praca w kasie pocztowej, więc właśnie dlatego otworzyłam swoją firmę. Staram się rzetelnie obsługiwać swoich klientów, więc dlatego wprowadziłam przesyłki, które docierają do klientów bardzo szybko. Mam dużo zleceń, z czego jestem ogromnie zadowolona. 

Oferta przesyłek kurierskich

przesyłki kurierskie ekspresoweJako osoba robiąca zakupy, zawsze chciałam, aby kurier szybko przywoził mi ją do domu. Miałam jednak świadomość, że nie zawsze jest to możliwe. Teraz jak sama prowadzę firmę kurierską, to wprowadziłam do swojej oferty przesyłki kurierskie ekspresowe, które trafiają do klienta nawet tego samego dnia. Tego typu przesyłki są droższe, niż standardowe przesyłki, ale zauważyłam, że są częściej wybierane przez klientów, co powoduje, że moje usługi są bardzo interesujące dla ludzi. Sklepy internetowe zawierają ze mną umowy, bym mogła zajmować się dostawami ich towarów. Do rozwożenia przesyłek zatrudniłam profesjonalnych kurierów. W mojej firmie jest czterech kurierów. Każdy z nich otrzymał samochód dostawczy do przewożenia przesyłek ekspresowych. Wszystkie paczki ekspresowe dostarczane są do klienta w ciągu kilku godzin od zakupu, lub nadania. Muszę wszystko dopracować logistycznie, by każdy otrzymał swoje przesyłki w wyznaczonym terminie. Jakość dostarczanych przesyłek, oraz zadowolenie klientów jest dla mnie i mojej firmy najważniejsze. Muszę przyznać, że moi pracownicy rewelacyjnie spisują się w doreczaniu przesyłek. Nieraz otrzymywałam wiadomości od klientów, że są bardzo zadowoleni z usług mojej firmy kurierskiej. Oprócz doręczania przesyłek do klienta, jesteśmy też w stanie odbierać od niego paczki, by móc je dostarczać na wskazany przez niego adres. Ekspresowe przesyłki muszą być starannie przechowywane w samochodzie dostawczym. Jeżeli chodzi o odbiór paczek, to prosimy klientów, by potwierdzali odbiór, podpisując się na tablecie. W ten sposób w systemie widnieje czas od nadania paczki do jej odbioru.

Liczę na to, że kiedyś uda mi się jeszcze bardziej doprecyzować usługę przesyłek ekspresowych, by paczki trafiały jeszcze szybciej. Na ten moment zarówno klienci, jak i ja jesteśmy zadowoleni z tej formy przesyłek. Nie da się ukryć, że trzeba się mocno sprężyć, aby przesyłki trafiały do klientów w odpowiednim momencie. Trzeba przyznać, że zyskałam sympatię klientów, wprowadzając do swojej oferty tego typu przesyłki ekspresowe, dostarczane przez kurierów. 

Firma zajmująca się przesyłkami kurierskimi
Przewiń na górę