Kupno wysokojakościowej szafy do zabudowy

Po wielu latach doczekałam się wreszcie remontu w swoim mieszkaniu. Byłam bardzo zadowolona. Tym bardziej, że jedną z rzeczy, którą zdecydowałam się wymienić była szafa. Obecnie bardzo chciałam mieć szafę zabudowaną, która będzie znajdowała się w mojej sypialni. Widziałam podobną u kilku znajomych i byłam przekonana, że tylko taka szafa będzie wystarczająco pojemna do tego, aby pomieścić wszystkie moje ubrania, których było naprawdę dużo. W sklepach meblowych nie znalazłam tak dużych „gotowych szaf”, które spełniłyby moje oczekiwania.

Zalety wysokojakościowych szaf do zabudowy

szafy do zabudowy wysokiej jakości poznańPonieważ remont był już w pełni, nie traciłam więcej czasu i od razu zabrałam się za poszukiwania. Najpierw musiałam oczywiście znaleźć firmę, która w swojej ofercie posiada między innymi szafy do zabudowy wysokiej jakości Poznań to bardzo duża miejscowość, dlatego ze znalezieniem odpowiedniej firmy stolarskiej nie miałam żadnego problemu. Bardzo szybko udało mi się trafić na rzetelną i sprawdzoną firmę, z którą od razu się skontaktowałam. Porozmawiałam ze stolarzem, który wykonywał projekty szaf do zabudowy. Zajmował się on wszystkim kompleksowo, od wzięcia pomiarów i wykonania projektu szafy, aż po jej wykonanie i montaż w mieszkaniu. Właśnie takich usług potrzebowałam. Tym bardziej, że przy okazji polecił mi on wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym korzystanie z szafy miało być proste i przyjemne na co dzień. Między innymi chodziło przy tym o przesuwne drzwi, które są polecane zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca na szafę. Zaproponował także ruchome wieszaki, dzięki którym można było łatwiej przerzucać rzeczy w szafie i znaleźć jakąś konkretną rzecz, której akurat szukamy. Szybko się przekonałam, że to był bardzo dobry wybór. Szafa do zabudowy, którą zdecydowałam się zakupić okazała się niezwykle przestronna i pojemna, a przecież na tym zależało mi najbardziej. Dodatkowo jej wykonanie również mnie zadowoliło, a muszę przyznać, że jestem dość wymagającą osobą.

Przede wszystkim spodobało mi się to, że szafa jest wykonana naprawdę precyzyjnie. Stolarz zadbał o to, aby drewno zostało odpowiednio zeszlifowane i równo pomalowane na wskazany przeze mnie kolor. Wszystkie listwy świetnie się „zazębiały”, dlatego otwieranie i zamykanie szafy było proste. Dużym ułatwieniem było również to, że drzwi posiadały blokadę samo zamykania. W związku z tym nawet przypadkowo nie dało się nimi „trzasnąć”, co z pewnością zwiększa ich żywotność. To ważne, ponieważ taka szafa może służyć nawet przez kilkanaście lat.

Kupno wysokojakościowej szafy do zabudowy
Przewiń na górę