Jestem wielką zwolenniczką wina. Uwielbiam jego smak i zapach. Nie chodzi o to że muszę koniecznie wypić butelkę wina bo inaczej oszaleje. Chodzi raczej o kieliszek dobrego wina raz na jakiś czas. Najważniejsze jest, że musi ono być dobre, żeby móc się delektować jego smakiem i aromatem. Również na imprezach preferuję ten rodzaj trunków. Jest to elegancki zwyczaj, a poza tym czerwone wino w niewielkich ilościach dobrze wpływa na układ krążenia.

Regał na butelki z winem

regał na winoMoje zainteresowanie winem rozpoczęło się, kiedy skończyłam 25 lat i jako prezent pojechałam na wycieczkę do Włoch. To właśnie wtedy zwiedzając winnice odkryłam co to jest smak prawdziwego wina. Do tej pory zawsze kupowałam jakieś butelki do 10 złotych, w których jakość trunku niestety nie poraża. Moi znajomi już znają moje zamiłowanie do wina, dlatego na jakieś uroczystości zawsze otrzymuję butelkę, które niestety później mam problem gdzie schować, ponieważ są to ilości, których nie jestem w stanie wypić. Stwierdziłam ostatnio, że potrzebny mi regał na wino. Moje mieszkanie jest w stylu rustykalnym, więc taki regał będzie świetnie się komponował z wystrojem wnętrza. Poza tym jak ktoś obcy widzi regał z winami to zazwyczaj ocenia właściciela jako osobę na poziomie. Niestety takie mamy przekonania, szczególnie w naszym kraju, gdzie wino nie jest najczęściej spożywanym alkoholem. Postanowiłam wybrać się na poszukiwania, żeby znaleźć regał na wino w stylu pasującym do reszty mebli. Najchętniej sama bym taki wykonała, ale niestety obecnie mam mało czasu, a mój barek niestety potrzebuje wsparcia. Postanowiłam udać się do sklepu z meblami w stylu rustykalnym. To u nich kupiłam inne moje meble i wiem, że takie realy6na wino również mają dostępne. To był bardzo dobry wybór. Od razu moim oczom ukazał się idealny regał. Nie jest duży, a wąski i stanowi piękną ozdobę. W sklepie dodatkowo miał poukładane butelki, dzięki czemu wiem, że będzie świetnie wyglądał w moim wnętrzu już po uzupełnieniu półek winami. Postanowiłam nie czekać i po prostu go zakupić i zawieźć do mieszkania.

To był strzał w dziesiątkę. Moje wina świetnie się prezentują na regale. Jestem zachwycona tym jak udało mi się wpasować ten dodatkowy element do całego wystroju. Sam regał ma nieduże wymiary, dzięki czemu nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Udało mi się zmieścić go w rogu pokoju, gdzie nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie pięknie uzupełnia wystrój. Mój barek został odciążony i wina znalazły się wyznaczonym do tego miejscu. Jestem zachwycona swoim zakupem.