Przymierzałam się na otwarcie własnej firmy. Znudziła mi się praca na czyjeś konto i postanowiłam wreszcie zacząć pracować na siebie. Wiele rzeczy miałam już załatwione, ale pozostawała kwestia przejścia odpowiednich szkoleń. W momencie, kiedy przyjmę do swojej firmy ludzi i będę za nich odpowiedzialna chciałabym mieć najlepszą wiedzę, ze wszystkich możliwych tematów. Nie chciałabym, aby moja firma upadła przez jakieś moje niedociągnięcia. Kluczowe w tym było bezpieczeństwo i higiena pracy.

Wzięłam udział w szkoleniu BHP

polecane szkolenie wstępne bhp w warszawieRozglądałam się za odpowiednimi kursami BHP, jednakże w około było tyle ofert, że nie wiedziałam na które powinnam się zdecydować. Takie szkolenia nie były tanie, także zależało mi na tym, aby ulokować pieniądze w konkretne szkolenie z którego naprawdę wyniosę sporą dawkę wiedzy. Zapytałam koleżanki, które również prowadzi własny biznes i musiała przejść takie same kursy czy wie, gdzie wykonam polecane szkolenie wstępne bhp w warszawie. Odpowiedziała mi, żebym spróbowała się zapisać na szkolenie w taj samej firmie, w której ona robiła swoje. Jest to renomowana firma zajmująca się szkoleniami z zakresu prowadzenia firm, w tym również szkoleniami BHP. Po kursie wstępnym dostaje się u nich certyfikat ukończenia szkolenia, który upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu drugiego stopnia. Można go wykonać również u nich, jak i skorzystać z usług innej firmy, gdyż ich certyfikaty są honorowane również w innych placówkach. Szkolenia są prowadzone bardzo rzeczowo i zawierają dużo praktycznej wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniała mnie, że ona sama wyniosła z takiego szkolenia wstępnego dużo wiedzy, którą bardzo często wykorzystuje teraz w praktyce. Szkolenie jest prowadzone przez fachowców, którzy znają się na tym co mówią i wiedzą w jakich sytuacjach wiedza z tego szkolenia faktycznie może się przydać. Szkolenie trwa kilka dni po 8 godzin, ale w trakcie jest zapewniona przerwa obiadowa oraz darmowy poczęstunek. Bardzo polecała mi to miejsce.

Postanowiłam zapisać się na szkolenie właśnie w tej firmie. To był strzał w dziesiątkę. Udało mi się tam pozyskać sporą wiedzę. Wszystko to o czym mówiła koleżanka się sprawdziło. W dodatku na koniec rozwiązywaliśmy test kwalifikacyjny, który sprawdzał zdobytą przez nas wiedzę. Szkolenie obejmowało wiele różnych tematów i zagadnień, z których część na pewno uda mi się wykorzystać w przyszłości. Byłam bardzo zadowolona z tego szkolenia. Było przeprowadzone w sposób rzetelny i warto było zainwestować w jego odbycie.