Najbardziej popularne ekologiczne nawozy

Ogrodnictwem interesuję się od zawsze. Już w dzieciństwie miałam w ogrodzie mamy swoje grządki, na których uprawiałam rzodkiewkę, marchewkę i zielona fasolkę. Mój ogródek był ogrodzony białym płotem, mama zrobiła mi tez napis na desce ogródek Majki. Swoja pasje do ogrodnictwa przeniosłam w dorosłe życie. Skończyłam studia na wydziale ogrodniczym na Uniwersytecie Rolniczym w Poznaniu. Razem z mężem kupiliśmy dom, oczywiście z ogromnym ogrodem.

Nawozy naturalne w moim sklepie

naturalne nawozy w płynieSwoją pasję do ogrodnictwa rozwijałam oczywiście w swoim ogrodzie. Jednak chciałam pasje połączyć z pracą, wykształceniem. Założyłam sklep ogrodniczy z sadzonkami kwiatów, krzewów owocowych i kwitnących i małych drzewek. W ofercie miałam tez kilkanaście gatunków kwiatów rabatowych, począwszy od pelargonii, surfinii, hortensji po bratki i stokrotki. W sprzedaży miałam również nawozy i odzywki do roślin. Najbardziej popularne były naturalne nawozy w płynie. Ogrodnicy i klienci teraz wola nawozić swoje rośliny w sposób ekologiczny, naturalny. Już prawie nikt nie chce stosować już w swoim ogrodzie chemii i sztucznych środków. W swojej ofercie mam nawozy w płynie uniwersalne jak i też dedykowane specjalnym roślinom czy kwiatom np. nawóz w  płynie do róż, pelargonii czy pomidorów. Klienci wybierają nawozy w płynie bo są łatwe w użytkowaniu. Mają one dozownik i instrukcja jak je stosować. Często klienci proszę mnie fachowa radę , w jakich dawkach i jak często stosować nawóz pod konkretna roślinę czy kwiat. Żeby fachowo doradzać na bieżąco śledzę wszystkie nowinki z tematyki ogrodnictwa. Skoncentrowane nawozy mineralne przeznaczone są do dokarmiania wszystkich rodzajów roślin, kwiatów.Systematyczne stosowanie nawozu stymuluje rozwój i proces kwitnienia oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin. Ekologiczne nawozy cieszą się naprawdę wielka popularnością, sprzedaję ich dużo. Mam wiele rodzajów nawozów, prawie do każdej odmiany czy do różnych odmian kwiatów. Sklep prosperuje bardzo dobrze, jestem z tego powodu bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

Dzięki nawozom mamy wysoki plon upraw bez szkodliwości dla środowiska. Naturalne preparaty biologiczne dbają zarówno o prawidłowy rozwój roślin, jak i o ochronę upraw przed chorobami. Poza tym dzięki nim wiemy,że nasze rośliny są zdrowe i nie ma w nich chemii i sztucznych, niezdrowych substancji. Nawozy naturalne są w stanie zapewnić roślinom wszystkie makro- i mikroelementy. Polecam wszystkim ogrodnikom naturalne i ekologiczne nawozy, szczególnie w płynie.

Najbardziej popularne ekologiczne nawozy
Przewiń na górę