Wielu mężczyzn ma w dzisiejszych czasach problem z podrywaniem kobiet. Wynikać to może z wielu aspektów. Na pewno kobiety są obecnie bardziej zorganizowane, samodzielne, co czasem może odstraszać niektórych mężczyzn. Inni z kolei są zbyt nieśmiali, by poznać kobietę w klubie, w parku, w galerii czy w innych miejscach publicznych. Na szczęście powstały szkoły, które mogą to zmienić. W Polsce otwiera się coraz więcej szkół uwodzenia, w których pracują profesjonaliści.

Kursy i szkolenia w szkole uwodzenia

sposoby na podrywNajczęściej są to psychologowie, którzy znają się bardzo dobrze na relacjach międzyludzkich i wiedzą, w jaki sposób można dotrzeć do kobiety. Oczywiście takie szkoły uwodzenia mają w swojej ofercie całe mnóstwo różnych szkoleń i kursów. Okazuje się jednak, że najlepiej działają kursy kilkudniowe. Co ciekawe są to kursy, które odbywają się nie tylko w ciągu dnia, ale bardzo często nocą – np. w klubie, dyskotece. A wszystko po to, by nie tylko przekazać wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną z zakresu uwodzenia. Uwodzenie jest niczym innym jak umiejętnością, której można się nauczyć – jak każdej innej umiejętności. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna niepowodzeń w kontaktach z kobietami to w szkole uwodzenia specjaliści na pewno ją odnajdą i sprawią, że problem odejdzie w zapomnienie. Jeśli chodzi o sposoby na podryw, to z pewnością dowiemy się więcej na zajęciach teoretycznych, a później zdobytą wiedzę wykorzystamy w praktyce. Większość szkół uwodzenia preferuje kursy indywidualne – nauczyciel oraz kursant. W czasie zajęć praktycznych bardzo często zakłada się podsłuch kursantowi. Dzięki temu nauczyciel może słyszeć rozmowę kursanta z daną kobietą i ocenić, w czym jest problem, jakich zachować i słów trzeba się pozbyć. Chodzi po prostu o to, by pozbyć się u kursanta zachowań, które odpowiadają za jego niepowodzenia w kontaktach z kobietami. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne. Wystarczy kilka prostych trików, by zaimponować kobiecie. Kursy dają maksymalną ilość praktyki – nie tylko w klubie, ale również w kawiarni, galerii oraz w innych miejscach.

Kursant nie tylko dostaje dużą dawkę wiedzy z zakresu uwodzenia, ale również informację zwrotną – wszystko po to, by nabyte umiejętności pozostały z kursantem już na stałe. Można liczyć na to, że trener będzie z kursantem przez cały czas – będzie dawał rady, korygował zachowania, wspierał. Trener będzie nie tylko obserwował, ale przede wszystkim prezentował, w jaki sposób działa uwodzenie i jak się tego nauczyć. Warto skorzystać z takiej oferty.