Nowoczesne multimedilane kioski

Zawsze marzyłam o własnej restauracji. Pracuje od kilku lat w znanej restauracji w Poznaniu jako szef kuchni. To bardzo ciekawe, interesujące, pełne wyzwań zajęcie. Mimo to czasami myślę, wyobrażam sobie swoją, urządzoną w moim stylu, z moimi ulubionymi daniami restaurację. Podobno każdy ma prawo marzyć a życie jest pełne niespodzianek. Na wakacjach poznałam restauratora, który chciał sprzedać swoją restaurację w Szczecinie.

Moja restauracja z infokioskiem

nowoczesny infokioskBez dłuższego zastanawianie się podjęłam decyzję o kupnie restauracji i przeprowadzce do Szczecina. Restauracja, którą kupiłam była w centrum miasta. Miała nowoczesny, oryginalny styl. Nie musiałam dużo zmieniać we wnętrzu i wyposażeniu. Dodałam kilka nowych dodatków, zmieniłam trochę dekorację sali. Największym zaskoczeniem dla mnie był  nowoczesny infokiosk.  Jest on elektronicznym urządzeniem samoobsługowym, z którego możemy korzystać wszyscy.Najczęściej są to komputery o małej mocy obliczeniowej, bo duża nie jest potrzebna, umieszczone w estetycznej i trwałej obudowie z ekranem dotykowym. Infokioski mogą przejąć rolę człowieka wszędzie tam, gdzie mamy kontakt z klientem i pewną powtarzalną czynność, którą z reguły wykonuje człowiek. W mojej nowej restauracji dzięki multimedialnemu kioskowi można było zmawiać dania, rezerwować stolik. Było to idealne  w godzinach szczytu, gdzie mieliśmy mnóstwo klientów. Klienci zamiast czekać na kelnera czy podchodzić do baru, moglizłożyć zamówienie poprzez infokiosk, zapłacić za nie kartą płatniczą. Później jedynie odebrać jedzenie jeżeli było na wynos albo poczekać aż poda je kelner do stoika. Dzięki infokioskowi oszczędzałam czas i pieniądze, kolejki się rozładowywały. Było szybko, wygodnie  i sprawnie. Jeżeli nikt nie korzystał z multimedialnego kiosku wyświetlały się na nim reklama restauracji, aktualne menu, promocje dnia itp. Moim zdanie infokioski stają się elementami wręcz niezbędnymi, jeśli chcemy naszych klientów pozytywnie zaskoczyć czy zdobyć sobie ich uznanie. Mimo swojej prostoty są traktowane jako symbol renomy, luksusu.

Multimedialne kioski są niezastąpione rozwiązanie na targach, w muzeach, galeriach sztuki czy urzędach. Są idealnym nośnikiem, przekazem reklamy. Treści mogą być szybko przesyłane i elastycznie odtwarzane w formie obrazów, filmów. W porównaniu z plakatami i innymi nośnikami druku, możemy prezentować nowe treści znacznie szybciej, ponieważ nie trzeba ich drukować, rozwieszać. Infokioski możemy spotkać w galeriach, parkingach, bankach.

Nowoczesne multimedilane kioski
Przewiń na górę