Poszukiwania pomocy przy rozwodzie

Kiedy nakryłam mojego męża na zdradzie, sprawa stała się dla mnie oczywista. Musiałam się rozwieść. On zawsze wiedział, że zdrada jest czymś czego nie będę w stanie nigdy wybaczyć. Na początku miałam nadzieję, że uda nam się podejść do sprawy polubownie. Nie mieliśmy dzieci, a majątek nie był zbyt spory, dlatego uznałam, że na pewno się dogadamy. Szybko się jednak okazało, że nie będzie to takie proste, jak mi się na początku wydawało. Mój mąż okazał się naprawdę niezwykle zaciętym i egoistycznym człowiekiem.

Znalazłam pomoc przy rozwodzie w Szczecinie

rozwody w szczecinieChciał mnie ograbić z całego majątku, ponieważ jak się okazało w między czasie założył nową rodzinę i miał już dwoje nieślubnych dzieci. Byłam w szoku, ale nie zamierzałam się tak łatwo poddawać. Uznałam, że w pierwszej kolejności będzie warto skorzystać z pomocy prawnika, który ma doświadczenie w przeprowadzaniu takich spraw. Bez problemu znalazłam prawnika, którego specjalnością były dyskretnie rozwody w Szczecinie. Zadzwoniłam na podany przez niego na stronie internetowej numer telefonu i umówiłam się na pierwsze spotkanie w jego kancelarii. Znajdowała się ona niemal w centrum Szczecina, blisko miejsca gdzie aktualnie mieszkałam, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby tam trafić. Miałam dużo szczęścia, ponieważ adwokat miał akurat bardzo dużo czasu i zaprosił mnie na rozmowę już następnego dnia. Na spotkanie zabrałam ze sobą wszystkie dokumenty jakie dotychczas dostałam od prawnika mojego męża, a także dowody na jego zdradę. Podczas spotkania prawnik najpierw dokładnie mnie wysłuchał, a następnie przejrzał wszystkie dokumenty. Podpowiedział mi, jakie kroki prawne powinnam teraz podjąć, aby nie dać obecnemu jeszcze małżonkowi ograbić się z majątku. Zasugerował, abym pod żadnym pozorem nie zgadzała się na rozwód za porozumieniem stron, ponieważ pozbawi mnie to praw do alimentów na byłego małżonka.

Posłuchałam się go i jak się już wkrótce okazało, bardzo dobrze na tym wyszłam. Dzięki pomocy tego wysoko wykwalifikowanego i renomowanego prawnika, sprawa rozwodowa zamknęła już na drugim spotkaniu z sądem. Wszystko udało mi się załatwić po mojej myśli, dzięki czemu miałam dodatkową satysfakcję. Muszę przyznać, że była miłość mojego życia nie spodziewała się, że podejmę do tego rozsądnie i zatrudnię tak dobrego fachowca, który pomoże mi w załatwianiu wszystkich spraw rozwodowych. Były mąż stracił przy tym czujność, a ja to wykorzystałam. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem, tak jak zalecił mi prawnik, którego teraz polecam.

Poszukiwania pomocy przy rozwodzie
Przewiń na górę