Jestem właścicielem telefonu komórkowego marki Samsung. Mam ten aparat już od kilku lat. Ostatnio zauważyłem, że nie działa on najlepiej. Zapewne była to kwestia tego, że już dość długo go użytkowałem. Ponieważ jednak coraz częściej się zacinał i bateria bardzo szybko się wyładowywała postanowiłem oddać go do serwisu do sprawdzenia czy coś da się z nim zrobić. Nie chciałem go wymieniać na nowszy model. ponieważ byłem do niego przywiązany. Nie chciałem znowu uczyć się obsługi nowego modelu telefonu.

Skorzystałem z serwisu pogwarancyjnego

serwis pogwarancyjny Samsung WarszawaPonieważ telefon miał już kilka lat nie obejmowała go gwarancja. Zadzwoniłem do serwisu, do którego zanosiłem kiedyś swój telefon, gdy zaraz po zakupie coś się w nim zawiesiło. Niestety, powiedzieli mi, że zajmują się tylko naprawą gwarancyjną, i polecili żebym szukał serwisu pogwarancyjnego. Zależało mi na tym, aby znaleźć taki czy inny, ale serwis Samsunga. Wiedziałem, że tylko w takim renomowanym miejscu profesjonaliści rzetelnie sprawdzą i zdiagnozują usterki w moim telefonie komórkowym. Nie chciałem oddawać telefonu do pierwszego lepszego punktu naprawy, ponieważ obawiałem się, że nie będą w stanie znaleźć źródła problemu. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: serwis pogwarancyjny Samsung Warszawa i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem taki serwis na terenie Warszawy. Co prawda znajdował się daleko od mojego miejsca zamieszkania i pracy, ale miał dobry dojazd komunikacją miejską, dlatego postanowiłem udać się tam z moim telefonem. Był to autoryzowany serwis, w którym pracowali specjaliści od telefonów tej marki. Dzięki temu wiedziałem, że podejdą do naprawy fachowo i ze znajomością tematów, a ewentualne części które będę musiał wymienić będą nowe i oryginalne. Na miejscu spisałem formularz naprawy. Napisałem co nie działa i funkcjonuje poprawnie w telefonie. Umówiłem się z pracownikiem, że jak tylko znajdą usterkę to zadzwonią do mnie i powiedzą jakie będą koszty naprawy.

Okazało się, że winnym tej sytuacji jest bateria, która nie jest w najlepszym stanie. Wystarczyło ją wymienić, aby nie mieć problemów z telefonem. Byłem bardzo zadowolony z tego pogwarancyjnego serwisu. Bardzo szybko znaleźli usterkę w telefonie i go naprawili. W dodatku cena za ich usługę była stosunkowo niska. Spodziewałem się większego wydatku biorąc pod uwagę fakt, że był to autoryzowany serwis firmowy. Kolejną ich zaletą był fakt, że pracowali szybko i sprawnie. Już trzy dni później mogłem z powrotem cieszyć się moją komórką.