Poszukiwania śpiworków do spacerówek

Moja córeczka miała już kilka miesięcy. Ostatnio zauważyłam, że jest ona już za duża na wózek gondolowy. Bardzo szybko rosła, dlatego postanowiłam kupić jej już wózek spacerowy. Nawet udało mi się znaleźć szybko bardzo fajny wózek w niskiej cenie. Teraz musiałam jeszcze tylko dokupić do niego kilka akcesoriów. Zbliżała się jesień i uznałam, że powinnam kupić śpiworek dla dziecka. Moja córka zazwyczaj spała podczas spacerów, dlatego zależało mi na tym, aby było jej ciepło nawet w najbardziej chłodne dni.

Potrzebowałam uniwersalnego śpiworka do spacerówki

uniwersalny śpiworek do spacerówkiPo jego zakup udałam się do lokalnego sklepu z akcesoriami dla dzieci, gdzie zawsze kupowałam gadżety przydatne przy dziecku oraz ubranka. Wiedziałam, że dostanę tam także śpiworki. Od razu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc w jego wyborze. Poleciła mi ona uniwersalny śpiworek do spacerówki. Dowiedziałam się od niej, że taki śpiworek będzie pasował do każdego modelu spacerówki, a także może się przydać do fotelików samochodowych. Można go było przypiąć do spacerówki za pomocą specjalnych pasów, które trzymały śpiworek w jednym miejscu i gwarantowały, że nie zsunie się on i nie spadnie z dziecka, nawet jeśli będzie się ono bardzo kręciło, co jest szczególnie istotne przy starszych dzieciach. Z przodu zapinany jest on na rzepy i ozdobne tasiemki, które pozwalają na swobodną regulację rozmiaru. Mam więc pewność, że śpiworek przyda mi się zarówno wtedy, jak dziecko będzie kilka miesięcy, jak i wtedy gdy córka będzie miała dwa – trzy lata, i dalej będzie korzystała z wózka. Sprawdziłam ten śpiworek, który poleciła mi sprzedawczynię. Zwróciłam uwagę na fakt, że jest on niezmiernie wysokojakościowy. Materiał, z którego jest wykonany jest miękki i delikatny, a przede wszystkim ciepły. Byłam przekonana, że nawet przy największych mrozach, zatrzyma on odpowiednią ilość ciepła. Wierzch śpiworka był wykonany z wodoodpornego materiału, co również było dla mnie niezwykle istotne. Byłam zaskoczona, gdy spojrzałam na cenę.

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że tak solidny i wytrzymały uniwersalny śpiworek będzie można kupić w tak przystępnej i niskiej cenie. Od razu więc udałam się z nim do kasy i od razu po powrocie do domu, przypięłam go do wózka. Można to było zrobić naprawdę szybko i sprawnie. Śpiworek pasował idealnie. Włożyłam córeczkę do wózka i muszę przyznać, że bez problemu udało mi się ją otulić śpiworkiem. Teraz miałam pewność, że podczas spacerów będzie jej ciepło i mogłam z nią wychodzić na dwór nawet na kilka godzin.

Poszukiwania śpiworków do spacerówek
Przewiń na górę