Potrzebowałam rzetelnej obsługi prawnej

Razem z moim narzeczonym zdecydowaliśmy się na otworzenie spółki. Oprócz tego prowadziliśmy jeszcze kilka interesów. Do tej pory z całą obsługą prawną i sprawami urzędowymi radziliśmy sobie samodzielnie z pomocą tylko jednej księgowej. Teraz jednak ustaliliśmy, że lepiej będzie jeśli powierzymy obsługę prawną renomowanemu prawnikowi, który kompleksowo się wszystkim za nas zajmie. Nie mieliśmy czasu do stracenia, dlatego od razu zabraliśmy się za poszukiwania odpowiedniej osoby.

Poszukiwania rzetelnej obsługi prawnej w Krakowie

rzetelna obsługa prawna krakówPorozmawialiśmy na ten temat z moją przyjaciółką, która od dłuższego czasu zarządzała kilkoma spółkami w podobnej branży. Mieliśmy nadzieję, że będzie nam ona mogła kogoś polecić. I tak też się stało. Poleciła nam bardzo dobrego prawnika, w którego ofercie znajdowała się między innymi rzetelna obsługa prawna Kraków to miejscowość w której znajduje się jego kancelaria. Prowadzi on ją już od wielu lat i ma na swoim koncie wielu zadowolonych klientów, dla których kompleksowo prowadzi obsługę prawną spółek, firm i jednoosobowych działalności. Ma on bardzo dużą wiedzę na temat prawa skarbowego i specjalizuje się w prowadzeniu obsługi prawnej spółek, dlatego z pewnością sprosta on naszym oczekiwaniom. Dodatkowo jest osobą niezwykle rzetelną, dokładną i skrupulatną. Ona sama korzysta z jego usług już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie ma do metod jego pracy żadnych zastrzeżeń. Zachęceni takimi pozytywnymi opiniami na jego temat, jeszcze tego samego dnia zadzwoniliśmy na podany przez przyjaciółkę numer telefonu i umówiliśmy się z nim na spotkanie za kilka dni. Od razu poprosił nas on o to, aby zabrać wszystkie dokumenty, z którymi będzie musiał się zapoznać, żeby móc nam udzielić porad prawnych i zdecydować, czy jest w stanie zająć się obsługą prawną naszej spółki. Przygotowaliśmy się do spotkania z nim, a kiedy już ono nastąpiło, byliśmy bardzo zadowoleni. Wspomniana kancelaria mieściła się w samym centrum Krakowa, dlatego nie mieliśmy problemu z dotarciem na miejsce.

Od razu zostaliśmy przyjęci w biurze, gdzie spokojnie porozmawialiśmy. Nie tylko na temat spółki i usług, jakich potrzebujemy, ale także na temat honorarium prawnika oraz udzielonych pełnomocnictw. Wszystko nam pasowało, dlatego podpisaliśmy z nim umowę na kolejny rok z możliwością przedłużenia po tym czasie. Odkąd zajmuje się on obsługą prawną naszej spółki minęło już kilka miesięcy i jak do tej pory nie mamy żadnych zastrzeżeń, co do jego pracy. Jestem bardzo zadowolona z naszego wyboru.

Potrzebowałam rzetelnej obsługi prawnej
Przewiń na górę