Skorzystałam z transportu kontenerów socjalnych

Pracuje na budowie. Nie jestem jednak typowym pracownikiem fizycznym. Zajmuje się przede wszystkim logistyką i dbam o zapewnienie wszystkich potrzeb budowlańców. Jedną z kwestii, za które odpowiadam są kontenery socjalne, w których pracownicy mogą się przebrać i zostawić przed pracą swoje rzeczy osobiste, takie jak portfel czy kluczyki do samochodu. Wielkimi krokami zbliżał się koniec budowy jednego z budynków. Prosto z tej budowy pracownicy mieli zostać przetransportowani na inny plac budowy.

Zalety bezpiecznego transportu kontenerów socjalnych

bezpieczny transport kontenerów socjalnychOczywiście, ja w tym czasie musiałam zająć się transportem kontenerów socjalnych. Musiały one stanąć na placu budowy jeszcze przed pierwszym dniem na nowej budowie pracowników. Nie traciłam więc więcej czasu i od razu zabrałam się za poszukiwania firmy, która zajmie się ich transportem. Z pomocą przyszedł mi mój przyjaciel. Polecił mi on firmę zajmującą się transportem kontenerów, z której usług sam niedawno korzystał i był bardzo zadowolony. Zapewnił mnie on, że gwarantują oni bezpieczny transport kontenerów socjalnych zarówno na małych, jak i dużych odległościach. Jest to zaufana firma transportowo spedycyjna, która na rynku istnieje już od kilkunastu lat i charakteryzuje się bardzo dobrymi opiniami i rekomendacjami klientów. Wiele osób podkreśla w swoich opiniach, że działają oni bardzo szybko, a do tego mają niski. atrakcyjny cennik swoich usług. Zachęcona tymi pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się dłużej nie wahać i jeszcze tego samego dnia, zadzwoniłam na podany przez przyjaciela numer telefonu i zapytałam się o szczegóły transportu kontenerów socjalnych. Bardzo szybko przekonałam się, że to był dobry wybór. Od początku rozmawiałam z kompetentnym pracownikiem, który przedstawił mi od razu wycenę usług. Wycena zależna była oczywiście od ilości kilometrów, na których trzeba było przewieść kontenery socjalne, ale także od ich ilości. Dzięki temu, że dysponowałam naprawdę dużą ilością kontenerów, mogłam liczyć na dodatkowy rabat.

Zostałam także zapewniona, że wszystkie kontenery zostaną przetransportowane tego samego dnia i od rana będą już czekały na pracowników. Trzy dni później przekonałam się, że rzeczywiście tak się stało. A co dla mnie najważniejsze, żaden z kontenerów nie został uszkodzony ani nawet porysowany w trakcie transportu. Wszystko odbyło się z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa, a także transportu drogowego. Jestem bardzo wdzięczna mojemu przyjacielowi, że polecił mi taką sprawdzoną i solidną firmę.

Skorzystałam z transportu kontenerów socjalnych
Przewiń na górę