Skorzystałam z usuwania blizn

Kiedy dowiedziałam się, że będę musiała przejść operację, najpierw się przeraziłam. Później się okazało, że sama operacja nie była taka zła. Jednak jej największym minusem okazało się to, że pozostała mi po niej wielka, kilkunastocentymetrowa blizna na plecach. Chociaż na co dzień nie oglądałam swoich pleców i tak czułam się źle z samą świadomością, że ona tam jest i szpeci moje ciało. Pewnego dnia zaczęłam czytać informację o tym, jak można pozbyć się takich blizn w prosty i bezbolesny sposób.

Usunęłam bliznę, dzięki prostemu zabiegowi

permanentne usuwanie blizn grodzisk mazowieckiŻałowałam, że wcześniej nie trafiłam na taki dobry artykuł, który omawiał ten sposób. Okazało się, że można usunąć bliznę za pomocą metody laserowej. Bardzo szybko udało mi się znaleźć miejsce, które oferowało między innymi permanentne usuwanie blizn Grodzisk Mazowiecki to miejscowość, w której mieściła się klinika oferująca takie zabiegi. Mieszkałam niedaleko, dlatego byłam bardzo zadowolona. Klinika ta cieszyła się niezwykle pozytywnymi opiniami poprzednich pacjentów. Wiele osób rekomendowało, że pracują tam naprawdę wybitni specjaliści, którzy do usuwania blizn podchodzą w sposób indywidualny i zawsze wybierają najlepsze metody dla danego pacjenta. Poza tym posiadają w swojej klinice najwyższej jakości sprzęt do laserowego usuwania zarówno starych, jak i bardziej świeżych blizn. Zapisałam się tam na wizytę, która miała się odbyć już za kilkanaście dni. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Trafiłam do naprawdę bardzo dobrego specjalisty, który obejrzał moją bliznę, dowiedział się ode mnie kiedy była operacja, zlecił mi kilka badań do wykonania i polecił niezwykle skuteczny zabieg, który efekty miał dać już po kilku dniach po jego wykonaniu. Zapewnił mnie on, że blizna od razu stanie się dużo mniej widoczna i bardziej blada, a po kilku dniach kiedy skóra ostatecznie się zregeneruje będę mogła zapomnieć, że kiedyś miałam na swoich plecach taką nieestetyczną „pamiątkę” po wcześniejszej operacji.

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że taki prosty i tani zabieg może okazać się tak skutecznym. A już wkrótce przekonałam się, że jego słowa nie były „rzucone na wiatr”. Faktycznie blizna po tym zabiegu została praktycznie całkowicie usunięta. Zostałam zapewniona, że nawet jeśli się mocno opalę, to ślad nie będzie widoczny. Efekt nie zmieni się także gdybym schudła, przytyła lub na mojej skórze powstały zmarszczki starcze. Pozbyłam się więc tej nieestetycznej blizny raz na zawsze.

Skorzystałam z usuwania blizn
Przewiń na górę