Specjalne półki na płyty kompaktowe

Skończyłam architekturę wnętrz na Uniwersytecie w Toruniu. Bardzo lubię urządzać wnętrza, mieszkania i projektować. Moja mama również jest architektem wnętrz. Pasję do tego zawodu odziedziczyłam po niej. Razem z mamą specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej realizacji wnętrz. Mamy wspólną firmę w Tarnowie, która świetnie prosperuje. Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego klienta.

Projekt półki na płyty dla fana muzyki

wysokiej jakości półka na płyty cd tarnówProjektant wnętrz zajmuje się projektowaniem czyli określa, jak ma wyglądać dane wnętrze, w co powinno być wyposażone, jakie kolory mają w nim dominować i jakie dekoracje będą pasowały do wystroju. Dostałyśmy z mamą zlecenie na urządzenie mieszkania fana muzyki, który jest też piosenkarzem. Było to bardzo ciekawe wyzwanie zarówno dla mnie jak i dla mamy. Nasz klient ma ogromną kolekcję płyt winylowych i kompaktowych. Projekt mieszkania muzyka zajął nam prawie dwa tygodnie. Najciekawszym pomieszczeniem do zaprojektowania i urządzenia był pokój muzyczny. Idealna do niego byłaby wysokiej jakości półka na płyty cd tarnów miał wielu dobrych stolarzy. Zamówiłyśmy u stolarza solidną półkę na kolekcję płyt kompaktowych. Do płyt winylowych zaprojektowałyśmy i zamówiłyśmy specjalne oszklone komody i szafy. Półka do pokoju muzycznego była wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej. Była w kolorze ciemnej zieleni butelkowej tak jak pozostałe meble i wygodna sofa. Była zaprojektowana i wykonana w siedmiopoziomowym wariancie. Wyglądała bardzo efektownie i solidnie. Klient była bardzo zadowolony z projektu całego pokoju muzycznego. Połka na płyty okazała się bardzo wytrzymała i pojemna. Pomieściła całą kolekcję rockowych płyt muzyka. Był z tego powodu bardzo zadowolony i zachwycony. Miał w jednym miejscu swoje ulubione i ukochane płyty. Bardzo nam dziękował szczególnie za tą półkę bo zawsze miał kompakty porozrzucane po różnych półeczkach, pojemnikach i szafkach. Nasz klient przekonał się, że czasami warto poprosić fachowców o pomoc. W tym wypadku nas architektów, bo dzięki temu ma funkcjonalne, estetyczne i wyjątkowe i  oryginalnie urządzone mieszkanie.

Moim zdaniem każde wnętrze musi w pełni odzwierciedlać charakter i osobowość domowników. W przypadku naszego klienta muzyka i fana muzyki udało nam się to zrobić. Cały pokój a szczególnie meble do przechowywania płyt: szafy i półka pasowały i odzwierciedlały to czym nasz klient się zajmuje i pasjonuje. To był naprawdę zdecydowanie udany projekt całego mieszkania i pokoju muzycznego.

Specjalne półki na płyty kompaktowe
Przewiń na górę