Rodzice, którzy spodziewają się dziecka, muszą skompletować całą wyprawkę dla niego. Są to niezbędne artykuły i produkty, które będą służyły maluszkowi i jego rodzicom. Najważniejsze z nich, czyli łóżeczko, wózek i ubranka, trzeba mieć w pierwszej kolejności, a resztę można dokupić później. Przy wyborze wózka, trzeba brać pod uwagę przede wszystkim jakość i praktyczność. Na rynku znajdziemy wiele modeli, ale nie każdy będzie naprawdę dobry.

Jakość wózków marki Bebetto

bebetto vulcanoWózek z pewnością należy do produktów, które musi zakupić każda mama, gdyż przez pierwsze lata życia jest to jedyny bezpieczny środek transportu. Dla dzieci od urodzenia do około szóstego – siódmego miesiąca życia, przeznaczone są wózki głębokie z płaskim podłożem, natomiast dla starszych dzieci dozwolone są spacerówki. Wózki spacerowe, mogą się jeszcze dzielić na biegowe, które są znacznie lżejsze, mają mocno okrojone wyposażenie i zawsze posiadają trzy koła. Spośród klasycznych modeli, najlepsze są marki Bebetto Vulcano, gdyż posiadają doskonałe wyposażenie i mają atrakcyjną cenę. Dla wielu rodziców liczy się komfort i praktyczne rozwiązania, dlatego szukają wielofunkcyjnych modeli, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wózki Vulcano są lekkie, dzięki zastosowaniu specjalnego stelaża z aluminium, który jest bardzo wytrzymały i można go złożyć jedną ręką. Kupując za jednym razem zestaw 2w1, otrzymujemy gondolę ze spacerówką, które są montowane na jednym stelażu, oszczędzamy około trzydzieści procent. Jednak trzeba się liczyć z jednorazowym większym wydatkiem. Wózek Bebetto jest wyposażony w duże, pompowane koła, amortyzatory, które mogą być ręcznie regulowane w celu lepszego dopasowania do warunków nawierzchni czy w mocne hamulce. Dzięki pojemnej torbie umieszczonej między kołami, mama idąc z dzieckiem do sklepu, może swoje zakupy schować pod wózkiem. W standardowym wyposażeniu wózków Vulcano jest dopasowana folia przeciwdeszczowa i moskitiera chroniąca malucha przed uciążliwymi owadami w sezonie letnim.

Firma Bebetto była już wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość, staranne wykonanie czy nowoczesny wygląd. Cechy te powodują, że ponad połowa potencjalnych klientów wybiera właśnie ten model wózka. Dodatkowo jego cena w porównaniu z jakością jest bardzo atrakcyjna, bo za niecałe półtora tysiąca złotych możemy kupić gondolę ze spacerówką. W internecie znajdziemy także sporo ofert na sprzedaż używanego wózka Vulcano, dzięki czemu kupimy go nawet za połowę ceny w całkiem dobrym stanie od innych rodziców.